Aluminium karabijnhaak sleutelhanger flesopener
Code: 33385
Deze vrolijke musketonhaken zijn leuke promotie artikelen voor sportieve klanten. Je kunt de sleutelhanger met flesopener bedrukken om je merk te promoten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Aluminium karabijnhaak met flesopener. Product niet geschikt om mee te klimmen.
Kenmerken
| Productcode: | 33385 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 7.9 x 4.4 x 0.8 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7616 99 10 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2019 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 18 x 41 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.015 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.69 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Aluminium bieropener sleutelhanger in kleur Aluhandle
Prijs vanaf: € 0,19
-
Felle kleur aluminium flesopener sleutelhanger Alucolors
Prijs vanaf: € 0,28
-
Metallic sleutelhanger met opener Bottle
Prijs vanaf: € 0,81
-
ABS- en stalen flesopener met houten handvat en draagkoord
Prijs vanaf: € 0,54
-
Ronde metalen flesopener met magneet Ø5,8 cm voor bedrukking met logo
Prijs vanaf: € 0,53
-
Bamboe opener met 2 flessenopeners, een kurkentrekker en een snijder
Prijs vanaf: € 1,94