Flessenopener van staal met oprolbare houder en clip 65cm
Code: 56016
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Doming (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
55
-
110
-
275
-
550
-
1100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een opener die bij je blijft als het event versnelt
Stalen opener met glanzende metalen afwerking, ontworpen voor dagelijks gebruik bij events en in de horeca. Aan de ene kant zit een flessenopener en aan de andere kant een rond gat dat met een drukknoopsluiting vastzit aan een oprolbare houder van 65cm met clip. Je draagt hem vastgeklikt zodat je minder snel iets kwijtraakt en sneller werkt achter de bar of bij servicepunten. Dankzij de afneembare sluiting gebruik je alleen de opener of klik je hem apart aan een lanyard voor bedrijfsacties.
Eigenschappen
- Stalen flessenopener met glanzende metalen afwerking
- Oprolbare houder 65cm met clip om aan kleding te bevestigen
- Afneembare drukknoopsluiting om opener en houder te scheiden
Kenmerken
| Productcode: | 56016 |
| Minimale afname: | 55 stuks |
| Maat: | 3.2 x 16.5 x 1.5 cm |
| Gewicht: | 30 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8205 51 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 22400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 20 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Aluminium bieropener sleutelhanger in kleur Aluhandle
Prijs vanaf: € 0,19
-
Bamboe opener met 2 flessenopeners, een kurkentrekker en een snijder
Prijs vanaf: € 1,94
-
Felle kleur aluminium flesopener sleutelhanger Alucolors
Prijs vanaf: € 0,28
-
Metallic sleutelhanger met opener Bottle
Prijs vanaf: € 0,81
-
Houten flesopener met lang handvat
Prijs vanaf: € 0,77
-
Bieropener sleutelhanger in de vorm van een fles
Prijs vanaf: € 0,40