PS kunststof flesopener en -afsluiter met logo
Code: 30160
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour bedrukking (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De flesopener die je ook helpt flessen te sluiten
Deze ingenieuze flesopener en dop in één, is een origineel en onderscheidend relatiegeschenk voor jouw evenementen of zakelijke bijeenkomsten! Je kunt de kunststof flesopener bedrukken met het logo van je bedrijf, zelfs met een full-color print door middel van digitale druk. Dankzij het veelzijdige en duurzame ontwerp vervult dit accessoire niet alleen een praktische functie, maar versterkt het ook de aanwezigheid van je merk in keukens, horecabedrijven en kantoren. Een slimme, lichtgewicht keuze voor elke reclamecampagne.
Eigenschappen
- Flesopener 2 in 1
- Kan worden gebruikt als dop
- Gemaakt van polystyreen (PS)
- Plat ontwerp met afdruk van een gesloten vuist
- Te bedrukken met het logo van je bedrijf
- Een praktisch, budgetvriendelijk cadeau
- Voeg een full-color logo toe voor meer zichtbaarheid
Waarom voor dit product kiezen?
- Maakt het mogelijk om flessen snel en eenvoudig te openen.
- De dopfunctie houdt de dranken goed afgesloten.
Kenmerken
| Productcode: | 30160 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 9 x 4 x 0.9 cm |
| Gewicht: | 18 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8205 51 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 19200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 27 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.69 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 600 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Aluminium bieropener sleutelhanger in kleur Aluhandle
Prijs vanaf: € 0,19
-
Bamboe opener met 2 flessenopeners, een kurkentrekker en een snijder
Prijs vanaf: € 1,94
-
Felle kleur aluminium flesopener sleutelhanger Alucolors
Prijs vanaf: € 0,28
-
Metallic sleutelhanger met opener Bottle
Prijs vanaf: € 0,81
-
Houten flesopener met lang handvat
Prijs vanaf: € 0,77
-
Bieropener sleutelhanger in de vorm van een fles
Prijs vanaf: € 0,40