BPA-vrije flessen met gekleurde tuit voor kinderen 440ml
Code: 38812
Kids
Best seller
Laat deze vrolijk gekleurde tritan bidon bedrukken met je logo en gebruik hem als merchandising voor kinderen op beurzen en evenementen. Inclusief drinkrietje.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Kinderfles van 440 ml, hittebestendig en BPA-vrij Tritan (70º) voor de veiligheid van kinderen. Met dispenser, schroefdop en draaggreep. Gepresenteerd in een individuele doos.
Kenmerken
| Productcode: | 38812 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | ø7 x 16 cm |
| Gewicht: | 78 gr |
| Materiaal: | Tritan |
| Capaciteit: | 440 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in individueel ontworpen tas en doos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43.5 x 37 x 43.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94