Eenvoudige waterfles van gerecycled plastic met een rietje 750ml
Code: 43336
Eenvoudige waterfles gemaakt van gerecycled plastic en met een rietje, waardoor het het perfecte cadeau is om nieuwe leden te verwelkomen in je sportschool.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
RPET fles (750 ml) met opvouwbaar rietje op de deksel.
Kenmerken
| Productcode: | 43336 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 8.5 x 24.0 |
| Gewicht: | 112 gr |
| Materiaal: | Rubber, AS-kunststof, polyethyleen (PE), polypropyleen (PP), siliconen, gerecycled PET (RPET) |
| Capaciteit: | 750 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 38 x 51 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0833 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94