RVS fles met comfortabele draaggreep 800ml
Code: 47420
Thermofles met handgreep voor gemakkelijk transport naar de sportschool of op excursies. Heeft een slimme opening voor gemakkelijk drinken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Full colour (Rondom geprint)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze thermosfles van 800 ml is comfortabel en stijlvol. Het handvat op de dop zorgt voor een comfortabele grip, terwijl de slim ontworpen opening het gemakkelijk maakt om slokjes te nemen. Verfris jezelf onderweg met deze elegante en functionele thermosfles.
Kenmerken
| Productcode: | 47420 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø8 x 25 cm |
| Gewicht: | 330 gr |
| Materiaal: | Siliconen en roestvrij staal |
| Capaciteit: | 800 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 44 x 54.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.106 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32