Dubbelwandige gerecyclede roestvrijstalen fles met handvat 500 ml
Code: 44857
Onze gerecyclede roestvrijstalen thermosfles, met stalen deksel en bamboedetail, is een veelzijdig cadeau voor dagelijks gebruik of tijdens een excursie.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Bedrukking rondom)
- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Thermosfles met een capaciteit van 500 ml, gemaakt van gerecycled roestvrij staal met dubbele wand. Inclusief originele RVS schroefdop met bamboe detail en geïntegreerd handvat. Verkrijgbaar in verschillende matte kleuren en gepresenteerd in een individuele kraft-designdoos.
Kenmerken
| Productcode: | 44857 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | ø7.2 x 22.6 cm |
| Gewicht: | 290 gr |
| Materiaal: | gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 6 en 15 uur |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1500 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 26 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32