Kwaliteit thermosfles van staal bedrukken 500ml
Code: 36825
De thermosbeker is populair! Je kunt de thermosbeker bedrukken met logo en zo altijd genieten van warme drankjes terwijl je logo meer zichtbaarheid krijgt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Digitale druk)

- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Duke drinkfles is dubbelwandig. 18/8 roestvrijstaal met vacuüm isolatie. De binnenwand is van koper voor ultieme geleiding om drankjes tot maximaal 12 uur warm te houden en koud tot maximaal 48 uur. Voorkomt condensatie aan de buitenkant van de fles. Inhoud 500 ml. Geleverd in een Avenue geschenkverpakking.
Kenmerken
| Productcode: | 36825 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 25.5 x Ø 7.4 cm |
| Gewicht: | 306 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 12 en 48 uur |
| In onze collectie vanaf : | September 2019 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 49 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.049 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32