Aluminium drinkfles bedrukken met karabijnhaak 540ml
Code: 42437
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleurendruk (Aan een kant)
- Lasergravering rondom (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Straal nuttig gebruik uit met deze stijlvolle, matte fles
Deze aluminium drinkfles met een capaciteit van 540 ml is de perfecte metgezel voor excursies en buitenactiviteiten. Hij valt op vanwege de handige karabijnhaak aan de schroefdop, die zorgt voor een gemakkelijke grip en bevestiging, en door het sobere en eenvoudige ontwerp in matte kleuren. Dit alles, samen met het ruime markeergebied voor je logo en de compatibiliteit met verschillende druktechnieken, heeft deze fles tot een van de meest gewaardeerde geschenken voor onze klanten gemaakt.
Eigenschappen
- Aluminium drinkfles
- Matte afwerking
- Inbegrepen karabijnhaak
- Capaciteit van 540 ml
- Verkrijgbaar in matte tinten
- Een van de favorieten van onze klanten
Waarom voor dit product kiezen?
- Dop uitgerust met karabijnhaak voor eenvoudig transport.
- Voor liefhebbers van wandelingen of buitenactiviteiten.
Kenmerken
| Productcode: | 42437 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø6.6 x 21.6 cm |
| Gewicht: | 102 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Capaciteit: | 540 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7615 10 80 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 69 x 22.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.065 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 60 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32