Gerecyclede aluminium fles met karabijnhaakdop 690ml
Code: 45619
Zorg ervoor dat je team gehydrateerd blijft met deze praktische zakelijke fles. Een duurzaam geschenk dankzij de materialen waarmee het is gemaakt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale full colour UV bedrukking (Aan een kant)
- Lasergravering rondom (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale kleurendruk (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Verbeter je drinkroutine met onze gerecyclede aluminium fles van 690 ml (660 ml netto). Gemaakt van gerecycled materiaal is het een solide keuze voor dagelijks gebruik. Lekvrij ontwerp zorgt ervoor dat je tas droog blijft en de unieke dop met karabijnhaak is makkelijk aan je gear te bevestigen.
Kenmerken
| Productcode: | 45619 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø6 x 26 cm |
| Gewicht: | 100 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal: 90% post-consumer metaal |
| Capaciteit: | 690 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3923 30 10 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een doos van gerecycled kraftpapier. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 71 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.076 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32