Ijskrabber met parkeerschijf ClearPark Ice
Code: 46691
Best seller
Dit promotionele artikel is een parkeerschijf gemaakt van hard plastic met gekartelde randen, waardoor het eveneens gebruikt kan worden als ijskrabber.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Achterzijde)
-
2 Kleuren (Achterzijde)
-
3 Kleuren (Achterzijde)
-
4 Kleuren (Achterzijde)
- Digitale druk (Achterzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Parkeerschijf met ijskrabber die voldoet aan de Europese wetgevingen (exclusief Frankrijk). Groot bedrukkingsoppervlak op de achterzijde van de ijskrabber.
Kenmerken
| Productcode: | 46691 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 15.4 x 11 x 0.6 cm |
| Gewicht: | 60 gr |
| Materiaal: | HIPS (slagvast polystyreen) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 97 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1440 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 34 x 15 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde ijskrabber ClearGlove Shearling Mitten
Prijs vanaf: € 1,40
-
Ijskrabber met logo BasicStyle
Prijs vanaf: € 0,40
-
Plastic ijskrabbers met borstel Clearview
Prijs vanaf: € 1,46
-
Ijskrabber met borstel aan één uiteinde IJsborstel
Prijs vanaf: € 5,42
-
Gevoerde ijskrabber handschoen personaliseren Adjust
Prijs vanaf: € 1,79
-
IJskrabberhandschoenen in verschillende kleuren met logo
Prijs vanaf: € 1,28