Katoenen elegante geruite deken personaliseren Cotton Design
Code: 40406
Deze katoenen dekens zijn ideale geschenken voor beautycentra en hotels. De deken heeft een klassiek design en wordt gepresenteerd met een mooi lint.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de deken)

- 2 Kleuren (Op de deken)

- 3 Kleuren (Op de deken)

- 4 Kleuren (Op de deken)

- Lasergravering rondom (Op het leren etiket)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Gepersonaliseerde deken van 130 x 160 cm, gemaakt van 100% katoen en gepresenteerd met lint van hetzelfde materiaal. Voor gedrukte bestellingen worden artikelen gevouwen en in bulk verzonden. Er worden extra kosten in rekening gebracht als de klant de originele presentatie wenst te behouden.
Kenmerken
| Productcode: | 40406 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 130 x 160 cm |
| Gewicht: | 690 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 6301 30 90 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 29 x 54 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope stoffen fleecedeken bedrukken 180 g/m2 Basic Style
Prijs vanaf: € 3,40
-
Fleecedekens bedrukken 225 g/m2 Sankt Moritz
Prijs vanaf: € 9,94
-
Polyester deken voor levering aan klanten van 240 gr/m2 Pineapple
Prijs vanaf: € 6,53
-
Fleece deken met nylon handvat personaliseren 180 g/m2 Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Fleecedeken met label voor logo 240 gr/m2 Yellow Stone
Prijs vanaf: € 9,11
-
Leuke promotionele flanellen deken bedrukken Verbier
Prijs vanaf: € 9,11