Goedkope stoffen fleecedeken bedrukken 180 g/m2 Basic Style
Code: 32730
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de deken)

- 2 Kleuren (Op de deken)

- 3 Kleuren (Op de deken)

- 4 Kleuren (Op de deken)

- Full colour (Op de deken)
- Borduren (Op de deken)
- Borduren 3D (Op de deken)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Houd je lichaam warm met deze fleece deken
Bereid je voor op je wintercampagne, de opening van je buitenterras of je volgende evenement in de open lucht met deze populaire en voordelige fleece dekens. Ze zijn gemaakt van fleece stof van 180 g/m² en hebben comfortabele afmetingen van 145×95 cm, waardoor ze populair zijn bij onze klanten. Bovendien kun je het deken bedrukken met je logo op twee van de hoeken. Je hebt de keuze uit borduurwerk, 3D-borduurwerk en digitale transfer (geschikt voor full-color ontwerpen). Het deken wordt geleverd zonder individuele verpakking.
Eigenschappen
- Fleece deken van 180 g/m²
- Verkrijgbaar in verschillende kleuren
- Budgetvriendelijk
- Aanpasbaar in de hoeken
- Geschikt voor full-color logo
- Geen individuele verpakking
- Een bestseller
Waarom voor dit product kiezen?
- De vervaardiging in fleece garandeert warmte en een aangename touch.
- Een zeer geschikt relatiegeschenk voor wintercampagnes.
Kenmerken
| Productcode: | 32730 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 145 x 95 cm |
| Gewicht: | 254 gr |
| Materiaal: | Fleece: 180 g/m² |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6301 40 10 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2022 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 26 x 66 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.076 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fleecedekens bedrukken 225 g/m2 Sankt Moritz
Prijs vanaf: € 9,94
-
Polyester deken voor levering aan klanten van 240 gr/m2 Pineapple
Prijs vanaf: € 6,53
-
Fleece deken met nylon handvat personaliseren 180 g/m2 Colors
Prijs vanaf: € 4,51
-
Fleecedeken met label voor logo 240 gr/m2 Yellow Stone
Prijs vanaf: € 9,11
-
Leuke promotionele flanellen deken bedrukken Verbier
Prijs vanaf: € 9,11
-
Opvouwbare promotiedeken om aan klanten te geven Picnic Parkview
Prijs vanaf: € 10,79