Bamboe waaier met decoratieve patronen in het weefsel
Code: 45528
De bamboe waaier, een elegant en natuurlijk accessoire van 21 cm, perfect voor elk evenement zoals bruiloften of buitenfeesten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het houten staafje)

- Lasergravering (Op het houten staafje)
- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Waaier van 21 cm gemaakt van bamboehout met decoratief vlechtwerk.
Kenmerken
| Productcode: | 45528 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 21 cm |
| Gewicht: | 23 gr |
| Materiaal: | Bamboehout / polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4421 91 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 30 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 400 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
Houten en polyester waaier in vele kleuren met doosje
Prijs vanaf: € 1,19
-
Kleurrijke polyesterstof waaier, houten spijlen voor
Prijs vanaf: € 0,99
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61
-
Waaier voor events met groot logo
Prijs vanaf: € 0,30