Prakische ventilator met logo voor onderweg
Code: 30511
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Merchandising met een fris briesje
Deze compacte plastic ventilator neem je overal mee naartoe. Ideaal voor warme dagen op kantoor of voor verkoeling tijdens buitenactiviteiten. De ventilator werkt op twee AAA-batterijen (niet inbegrepen) en zorgt altijd voor een verfrissend briesje. Laat deze praktische ventilator bedrukken met je logo en houd je merk top-of-mind bij je klanten. Zo associeer je jouw bedrijf met comfort en welzijn.
Eigenschappen
- Handventilator van compact formaat
- Gemaakt van plastic
- Werkt op 2 AAA-batterijen die niet zijn inbegrepen
- Te bedrukken met bedrijfslogo
- Populair product voor warme maanden
- Handig bij buitenevenementen of op kantoor
Waarom voor dit product kiezen?
- Dankzij de afmetingen kun je deze ventilator overal mee naartoe nemen en gebruiken.
- Een heerlijke frisse bries wanneer de hoge temperaturen toeslaan.
Kenmerken
| Productcode: | 30511 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 10 x 3.2 x 2.8 cm |
| Gewicht: | 53 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8414 59 25 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 23 x 22 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.017 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
Kleurrijke polyesterstof waaier, houten spijlen voor
Prijs vanaf: € 0,99
-
Houten en polyester waaier in vele kleuren met doosje
Prijs vanaf: € 1,19
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren Colors
Prijs vanaf: € 0,45