Set zeepjes in individuele verpakking met 3 geuren
Code: 55875
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de hoes)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
80
-
160
-
400
-
800
-
1600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een set zeepjes die jouw merk kan omzetten in een attentie
Set zeepjes in individuele verpakkingen, bedoeld voor een schone en nette uitgifte in zakelijke omgevingen. Bevat drie geuren: munt, honing en een neutrale optie. Elk stukje is dermatologisch getest. Dat maakt het handig voor gebruik in hotels, bij recepties en in gedeelde ruimtes. De individuele verpakking helpt je het verbruik te controleren en maakt bijvullen eenvoudiger. Bovendien blijft het product beschermd tot het moment van gebruik. Aan te raden voor welkomstacties, beurzen of als attentie tijdens zakenreizen.
Eigenschappen
- Set zeepjes met individuele presentatie voor hygiënische uitgifte
- Drie gemengde geuren: munt, honing en een neutrale optie
- Dermatologisch getest voor frequent gebruik in gedeelde omgevingen
- Compact formaat voor hotels, evenementen en receptie-acties
Kenmerken
| Productcode: | 55875 |
| Minimale afname: | 80 stuks |
| Maat: | 13.5 x 1 x 6 cm |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3401 11 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 6000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44.5 x 37 x 35.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Meest populaire producten
-
Lippenbalsem bedrukken vanille SPF 10
Prijs vanaf: € 0,35
-
Promotionele hartvormige hotbag handwarmer ILove
Prijs vanaf: € 0,78
-
Lippenbalsem in kleurrijk ovaal doosje SPF 15 UV
Prijs vanaf: € 0,77
-
Lippenbalsem met metallic effect SPF 15
Prijs vanaf: € 0,69
-
Aromatische kaars personaliseren in een koperen doos Fragrance
Prijs vanaf: € 1,51
-
Geurkaars laten bedrukken in glazen houder Ambiance
Prijs vanaf: € 1,51