Zakorganizer voor de zorg met magneetsluiting
Code: 55876
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Zorg dat je team de organizer met jouw logo altijd bij heeft
Zakorganizer van 600D polyester van gerecycled plastic (RPET) met magneetsluiting, bedoeld om je essentials netjes en binnen handbereik mee te nemen. Met meerdere vakken om kleine spullen te scheiden en een meshvak waarmee je de inhoud in één oogopslag ziet. De flappen blijven bij elkaar met een bandje met knoop, zodat je ’m kunt opvouwen tot een compact zakformaat. Met kenmerkend RPET-label. Aanbevolen voor zorgpersoneel, evenementen en merkacties in professionele omgevingen.
Eigenschappen
- Zakorganizer met veilige magneetsluiting
- Meerdere vakken en zichtbaar meshvak
- Bandje met knoop om snel en compact op te vouwen
Kenmerken
| Productcode: | 55876 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 11 x 13 x 1.5 cm |
| Gewicht: | 40 gr |
| Materiaal: | Polyester 600D RPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 12000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 35 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 400 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Lippenbalsem bedrukken vanille SPF 10
Prijs vanaf: € 0,35
-
Promotionele hartvormige hotbag handwarmer ILove
Prijs vanaf: € 0,78
-
Lippenbalsem in kleurrijk ovaal doosje SPF 15 UV
Prijs vanaf: € 0,77
-
Lippenbalsem met metallic effect SPF 15
Prijs vanaf: € 0,69
-
Aromatische kaars personaliseren in een koperen doos Fragrance
Prijs vanaf: € 1,51
-
Geurkaars laten bedrukken in glazen houder Ambiance
Prijs vanaf: € 1,51