Roll-on deodorant met schroefdop en muskaroma 60 ml
Code: 55878
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
45
-
90
-
225
-
450
-
900
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een deodorant die jouw merk aan het hele team kan meegeven
Roll-on deodorant met een stevige kunststofhouder (PP) en schroefdop. Handig en schoon voor dagelijks gebruik. Met de uniseks geur White Musk, geschikt voor verschillende mensen. De inhoud van 60 ml neem je makkelijk mee in je tas, kluisje of lade, zonder veel ruimte in te nemen. Dermatologisch getest voor extra vertrouwen bij interne campagnes. Geschikt voor welkomstacties, bedrijfsevenementen of als attent cadeautje bij recepties en zakenreizen.
Eigenschappen
- Roll-on deodorant met uniseks geur White Musk
- Stevige kunststofhouder met schroefdop
- Inhoud 60 ml voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg
- Dermatologisch getest voor bedrijfsacties
Kenmerken
| Productcode: | 55878 |
| Minimale afname: | 45 stuks |
| Maat: | ø4 x 10 cm |
| Gewicht: | 76 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Capaciteit: | 60 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3307 20 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42.5 x 23 x 22.6 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Meest populaire producten
-
Lippenbalsem bedrukken vanille SPF 10
Prijs vanaf: € 0,35
-
Promotionele hartvormige hotbag handwarmer ILove
Prijs vanaf: € 0,78
-
Lippenbalsem in kleurrijk ovaal doosje SPF 15 UV
Prijs vanaf: € 0,77
-
Lippenbalsem met metallic effect SPF 15
Prijs vanaf: € 0,69
-
Aromatische kaars personaliseren in een koperen doos Fragrance
Prijs vanaf: € 1,51
-
Geurkaars laten bedrukken in glazen houder Ambiance
Prijs vanaf: € 1,51