Latex condoom in individueel hoesje voor bedrukking
Code: 55884
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
285
-
570
-
1425
-
2850
-
5700
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je boodschap rondgaan: condoom voor campagnes en events
Condoom van hoogwaardig natuurlijk latex, met glijmiddel en zonder zaaddodend middel, met een zacht gevoel en een transparante afwerking. Met reservoir voor veiliger gebruik en een comfortabele pasvorm met een breedte van 54 mm. Geleverd in een individueel hoesje, bedoeld om de distributie te vergemakkelijken en bedrukking op het omhulsel mogelijk te maken. Bewaar het bij voorkeur op een koele, droge plek, beschermd tegen direct zonlicht. Geschikt voor bedrijfsgezondheidsacties, informatiecampagnes of events met gecontroleerde uitgifte.
Eigenschappen
- Condoom met glijmiddel en reservoir voor extra veiligheid
- Hoogwaardig natuurlijk latex, zacht en transparant
- Individueel hoesje geschikt voor bedrukking en distributie op events
Kenmerken
| Productcode: | 55884 |
| Minimale afname: | 285 stuks |
| Maat: | 5.6 x 5.6 x 0.9 cm |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4014 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 60000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48.4 x 33.3 x 32.7 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 2000 stuks |
Meest populaire producten
-
Lippenbalsem bedrukken vanille SPF 10
Prijs vanaf: € 0,35
-
Promotionele hartvormige hotbag handwarmer ILove
Prijs vanaf: € 0,78
-
Lippenbalsem in kleurrijk ovaal doosje SPF 15 UV
Prijs vanaf: € 0,77
-
Lippenbalsem met metallic effect SPF 15
Prijs vanaf: € 0,69
-
Aromatische kaars personaliseren in een koperen doos Fragrance
Prijs vanaf: € 1,51
-
Geurkaars laten bedrukken in glazen houder Ambiance
Prijs vanaf: € 1,51