Natura Square Bamboe draadloze opladers bedrukken
Code: 39935
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Bovenzijde, centraal)
-
2 Kleuren (Bovenzijde, centraal)
-
3 Kleuren (Bovenzijde, centraal)
-
4 Kleuren (Bovenzijde, centraal)
- Digitale full colour bedrukking (Bovenzijde, centraal)
- Lasergravering (Bovenzijde, centraal)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Voeg een natuurlijke touch toe aan je gadgets met deze draadloze oplader
Deze draadloze bamboe oplader valt niet alleen op door zijn natuurlijke ontwerp, maar maakt ook het dagelijks leven op het werk gemakkelijker. Plaats gewoon je telefoon en laad op zonder kabels! Bovendien heeft hij 2 USB-poorten om andere apparaten tegelijkertijd op te laden, een vermogen van 5W en een DC5V/1A-uitgang. De oplader is compatibel met de nieuwste Android-apparaten, iPhone® 8, X en hoger. Vanwege het gebruik van bamboe kan de kleur van elk item variëren. Zo heb je voor iedereen een uniek relatiegeschenk. De oplader wordt individueel verpakt.
Eigenschappen
- Draadloze bamboe oplader
- Vermogen van 5W
- DC5V/1A-uitgang
- Mogelijkheid voor lasergravure of full-color print
- Compatibel met de nieuwste Android-apparaten, iPhone® 8, X en hoger
Waarom voor dit product kiezen?
- Elk artikel heeft zijn eigen kleur, dus elk cadeau is uniek!
- Je logo krijgt veel zichtbaarheid op elk bureau, dus de impact is hoog.
Kenmerken
| Productcode: | 39935 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | 9 x 0.9 x 9 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8504 40 55 |
| In onze collectie vanaf : | December 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41.5 x 23.5 x 15.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Magnetische draadloze bamboo laders bedrukken Power Magnet
Prijs vanaf: € 11,66
-
Draadloze powerbank met magneet en stroomindicator 5.000 mAh
Prijs vanaf: € 14,43
-
Magnetische powerbank van gerecycled aluminium met magneet 3.000 mAh
Prijs vanaf: € 26,50
-
Voordelige ronde draadloze oplader met full colour opdruk
Prijs vanaf: € 3,54
-
Vierkante mobiele draadloze oplader met logo ChargePad
Prijs vanaf: € 3,57