Custom Bluetooth Speaker met logo Bamboo
Code: 42035
Ben je op zoek naar een speaker met logo die past bij de omgeving van je klanten, dan is dit model van bamboe een echte aanrader als relatiegeschenk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Aan een zijde)
-
2 Kleuren (Aan een zijde)
-
3 Kleuren (Aan een zijde)
-
4 Kleuren (Aan een zijde)
- Lasergravering (Aan een zijde)
- Full colour bedrukking (Bovenkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Cosmos bamboe Bluetooth® speaker zal zeker de aandacht trekken! Gemaakt van echt bamboe en met een vermogen van 3W produceert de speaker een kristalhelder geluid. De speaker beschikt over een Micro SD-kaartingang en een USB-ingang.
Kenmerken
| Productcode: | 42035 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 4.3 x Ø 7 cm |
| Gewicht: | 112 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Capaciteit: | 3 W |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8518 21 00 |
| In onze collectie vanaf : | December 2022 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 42 x 15 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.026 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Compacte Bluetooth-speaker in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 4,39
-
Ronde bluetooth speaker full colour bedrukken
Prijs vanaf: € 5,06
-
Bamboe mobiele standaard met versterker
Prijs vanaf: € 2,44
-
Bluetooth speaker paddenstoel vorm
Prijs vanaf: € 5,11
-
Elegante aluminium Bluetooth speaker, geschenk voor klanten
Prijs vanaf: € 5,21
-
Speaker met verlicht interieur met LED licht in diverse kleuren 3W
Prijs vanaf: € 3,90