Waterdichte canvas tas in verschillende kleuren, capaciteit 15 L
Code: 47137
Een waterdichte tas, ideaal voor stranduitstapjes of boottochten. Het perfecte cadeau voor campagnes gericht op natuurliefhebbers.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Waterwerende tas voor bijvoorbeeld op het strand, op de boot of tijdens een wandeling. Gevuld met lucht blijft de tas in noodgevallen ook tijdelijk op het water drijven. Met de extra ring en karabijnhaken is deze tas ook eenvoudig als schoudertas te gebruiken. Waterafstotend IPX6, bestand tegen hoge druk waterstromen uit alle richtingen. Houd de tas niet onder water.
Kenmerken
| Productcode: | 47137 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | ø21 x 35.5 x 50 cm |
| Gewicht: | 182 gr |
| Materiaal: | Ripstop |
| Capaciteit: | 15 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 960 |
| Tussenverpakking:: | 1 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 34 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.044 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Sporttassen van 600D polyester met diverse vakken Vancouver
Prijs vanaf: € 11,47
-
Compacte gymtassen in diverse kleuren Crossfit
Prijs vanaf: € 7,99
-
Veelzijdige tassen voor sport en reizen met verstelde schouderriem
Prijs vanaf: € 10,05
-
Sporttas van gerecycled polyester Impact
Prijs vanaf: € 20,06
-
Sporttas van 600D polyester met schoenengedeelte
Prijs vanaf: € 8,02