Cabinetrolley 18'' met 4 zwenkwielen en telefoonhouder
Code: 56284
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Op het metalen plaatje)
- Lasergravering (Op het metalen plaatje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een cabinetrolley die je merk bij elke verplaatsing meeneemt
Cabinetrolley met een compact ontwerp, bedoeld om met het noodzakelijke goed georganiseerd te reizen. Het 18'' formaat past in de meeste bagagevakken bovenin en helpt instappen en verplaatsingen vlotter te maken. Met vier zwenkwielen manoeuvreer je gemakkelijk. Er is ook een combinatieslot om de inhoud beter onder controle te houden. In de handgreep zit een telefoonhouder. Handig tijdens het wachten op de luchthaven, op het station of op het perron. Een praktische keuze voor incentive-acties of zakelijke reizen.
Eigenschappen
- Compacte cabinetrolley met telefoonhouder in de handgreep
- Vier zwenkwielen voor soepele verplaatsingen in terminals
- Combinatieslot voor meer controle tijdens de reis
Kenmerken
| Productcode: | 56284 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 33 x 22 x 50.5 cm |
| Gewicht: | 2150 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 12 50 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33.5 x 21.4 x 53 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 2.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1 stuk |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde trolley bedrukken Trend
Prijs vanaf: € 42,51
-
rPET polyester koffer met slot en 4 wielen Voyage
Prijs vanaf: € 50,37
-
Trolley en rugzak 2-in-1 met laptopvak 15 inch
Prijs vanaf: € 35,96
-
ABS-trolley met binnenvak voor laptop en cijferslot
Prijs vanaf: € 53,64
-
Stevige trolley met wielen en geïntegreerd slot 32L
Prijs vanaf: € 37,29
-
Opvouwbare 600D polyester trolley met wielen en diverse handvatten
Prijs vanaf: € 16,47