Gerecycled RPET heuptasje met twee zakken
Code: 40836
Tijdens uitstapjes mogen deze rpet heuptasjes niet ontbreken. Dit model heeft twee ritsvakjes, is verkrijgbaar in diverse kleuren en je kunt de tas bedrukken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het tasje)

- Full colour (Op het tasje)
- Borduren (Op het tasje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Journey heuptas met logo is gemaakt van gerecycled PET plastic en het perfecte accessoire voor onderweg. Voorzien van een ruim hoofdvak met rits voor al uw must-haves, en ook een voorvak met rits voor extra opbergruimte.
Kenmerken
| Productcode: | 40836 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 38 x 15 x 7.6 cm |
| Gewicht: | 135 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester 600D |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 60 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 34 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.057 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 60 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Vrstelbare heuptasjes bedrukken van 210D polyester
Prijs vanaf: € 1,57
-
Verstelbaar polyester heuptasje met twee compartimenten
Prijs vanaf: € 3,29
-
Smartphone-schoudertas van RPET-polyester met verstelbare riem
Prijs vanaf: € 5,32
-
Polyester heuptas met 4 zakken en verstelbare riem
Prijs vanaf: € 1,19
-
RPET heuptasje in verschillende kleuren met verstelbaar koord
Prijs vanaf: € 4,32
-
Heuptasje van 600D polyester met kaartvak
Prijs vanaf: € 4,66