Reflecterende heuptas voor hardlopers met rits en mesh
Code: 56367
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de heuptas jouw merkdrager bij runs en events
Reflecterende heuptas van synthetische stof met rits, bedoeld om te hardlopen met meer zichtbaarheid. Je krijgt een hoofdvak en twee zijvakken om je telefoon, sleutels, snacks of zakdoekjes op te bergen zonder dat het stoort. De mesh achterkant zorgt voor betere ventilatie tijdens lange trainingen en vermindert het klamme gevoel. De elastische tailleband is verstelbaar zodat de tas stabiel blijft tijdens het bewegen. Geschikt voor hardloopevenementen, HR-acties en sportmerchandising met logo.
Eigenschappen
- Reflecterende hardloopheuptas met ritssluiting
- Hoofdvak en twee zijvakken voor spullen die je snel nodig hebt
- Mesh achterkant voor betere ventilatie tijdens gebruik
- Verstelbare elastische tailleband voor een stabiele pasvorm
Kenmerken
| Productcode: | 56367 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 45 x 0.2 x 11 cm |
| Gewicht: | 90 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 44 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.048 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Vrstelbare heuptasjes bedrukken van 210D polyester Trendstyle
Prijs vanaf: € 1,57
-
Polyester heuptas met 4 zakken en verstelbare riem
Prijs vanaf: € 1,19
-
RPET heuptasje in verschillende kleuren met verstelbaar koord
Prijs vanaf: € 4,32
-
Verstelbaar polyester heuptasje met twee compartimenten Explorer
Prijs vanaf: € 3,29
-
Heuptas van gerecycled polyester met voering en 2 compartimenten
Prijs vanaf: € 2,82
-
Polyester heuptas met verstelbare riem en binnenzak RPET Strap
Prijs vanaf: € 4,66