Tote bag van RPET met binnenvak voor waterfles
Code: 53804
Tote met grote capaciteit en veilige sluiting. Ontworpen om je dagelijkse ritten makkelijker te maken, inclusief speciaal vak voor je waterfles.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Borduren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Een moderne en duurzame update van een klassieke tote bag, gemaakt van gerecycled stof en webbing van plastic flessen. Ritsopening naar het grote hoofdcompartiment. Binnenvak voor het opbergen van je drinkfles. Beschikbaar aan beide zijden van de Atlantische Oceaan. Dit item wordt in de VS en Canada ook aangeboden door Gemline.
Kenmerken
| Productcode: | 53804 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 45.1 x 12.7 x 31.8 cm |
| Gewicht: | 150 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester (RPET) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | In massa. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47.5 x 37.5 x 39.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 19 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 120 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige biologisch katoenen tas in kleur 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,39
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Boodschappentas organisch katoen met lange hengsels
Prijs vanaf: € 1,02
-
Resistente gekleurde gerecyclede katoenen tas 8kg 120 g/m²
Prijs vanaf: € 0,74
-
Gerecyclede canvas tas met lange handvatten 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,27
-
Kleurrijke tas van bio katoen met lange hengsels 220 g/m²
Prijs vanaf: € 2,19