Bedrukte boodschappentas van gerecycled vilt met brede bodem
Code: 43480
Ideale boodschappentas die opvalt door gerecycled vilt, waardoor u kunt benadrukken dat uw merk groen is, en door zijn brede bodem past er veel in.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Borduren (Aan een zijde)
- Full colour (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Praktische draagtas van zacht en duurzaam hoogwaardig GRS-gecertificeerd gerecycled vilt. Voorzien van lange geweven katoenen handgrepen (30 x 2,5 cm) voor optimaal draagcomfort en een extra brede bodem voor maximale opbergruimte.
Kenmerken
| Productcode: | 43480 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 38 x 40 x 12 cm |
| Gewicht: | 190 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Capaciteit: | 12 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 41 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige gerecyclede katoenen tas bedrukken 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,73
-
Biologische canvas tas bedrukken 270 g/m²
Prijs vanaf: € 2,73
-
Katoenen tassen bedrukken in kleur 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,81
-
Gerecyclede boodschappentas met lange hengsels 180 g/m2
Prijs vanaf: € 0,83
-
Tas van gerecycled katoen en plastic met hengsels 310 g/m²
Prijs vanaf: € 1,51
-
Eco boodschappentas met lange hengsels 140 g/m²
Prijs vanaf: € 0,69