Sleutelhanger graveren goedkoop van metaal Aluhome
Code: 37748
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Vergroot je zichtbaarheid met deze bedrukte sleutelhanger
Versterk je zakelijke relaties en maak een blijvende indruk met deze metalen sleutelhanger in de vorm van een huis. Laat de sleutelhanger bedrukken en combineer het duurzame en stijlvolle ontwerp met een krachtige marketingboodschap. Dit is mogelijk door middel van lasergravure of full-color bedrukking. Het klassieke ontwerp van sterk metaal in combinatie met de praktische functionaliteit maken het een veelzijdig artikel. Naast het bewaren van je sleutels zal je merk geassocieerd worden met warmte en huiselijkheid.
Eigenschappen
- Metalen sleutelhanger in de vorm van een huis
- Eenvoudig en klassiek ontwerp
- Kan bedrukt worden met verschillende technieken
- Een zeer voordelig product
- Snelle levering
- Voor loyaliteitscampagnes van makelaars, bouwbedrijven of woonverzekeringen
Waarom voor dit product kiezen?
- Een robuuste metalen sleutelhanger voor dagelijks gebruik.
- Kies doming voor full-color logo's of lasergravure als je duurzaamheid verkiest.
Kenmerken
| Productcode: | 37748 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 8.4 x 3.2 x 0.2 cm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7616 99 10 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2020 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd met zijdepapier. |
| Tussenverpakking:: | 500 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 25 x 33 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.022 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Huisvormige sleutelhanger graveren met kleurelementen Home
Prijs vanaf: € 0,53
-
Elegante ronde glanzende sleutelhanger graveren Circle
Prijs vanaf: € 0,93
-
Stalen te graveren sleutelhanger flesopener Multifuntional
Prijs vanaf: € 0,42
-
Sleutelhanger graveren goedkoop in fietsvorm Bicycle
Prijs vanaf: € 0,26
-
Metalen sleutelhanger graveren autovorming Car
Prijs vanaf: € 0,92
-
Elegante glanzende ronde sleutelhanger graveren
Prijs vanaf: € 1,02