Katoenen rugzakje bedrukken 140 g/m² Duo Cotton Pro
Code: 39982
Deze goedkope rugzakjes met groot hoofdvak kunnen tot wel 5kg dragen! Echte krachtpatsers! Hij heeft een katoenen trekkoordsluiting, voor praktisch gebruik.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Met deze bedrukte rugzak kun jij gemakkelijk al je spullen bij je dragen! Hij kan namelijk tot wel 5 kg aan. Hij beschikt over een groot hoofdvak en een katoenen trekkoordsluiting.
Kenmerken
| Productcode: | 39982 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 33 x 44 cm |
| Gewicht: | 80 gr |
| Materiaal: | Katoen: 140 g/m² |
| Capaciteit: | 5 L |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2022 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 150 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 51 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.059 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 150 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
190T polyester bedrukte rugzakjes met trekkoord Urban
Prijs vanaf: € 0,51
-
Goedkope non-woven rugzakjes bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,32
-
Rugzakje bedrukken van katoen 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,97
-
Rugzakje van gerecycled katoen met lange handvatten 140g/m2 Recycle
Prijs vanaf: € 1,71
-
Katoenen trekkoordrugzak bedrukken 100 g/m² Eco
Prijs vanaf: € 0,71
-
Bedrukte rugzakjes van gerecycled katoen 220 g/m² Cotton Eco
Prijs vanaf: € 2,99