Rugtasjes bedrukken van beige canvas met lange handvatten Boutique
Code: 30943
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De canvas tas die elke klant wil meenemen
Deze boodschappentas van stevig canvasweefsel combineert functionaliteit en stijl dankzij de lange hengsels en het verstelbare koord. Het materiaal van 220 g/m² voelt zacht, maar heeft een stevige en duurzame structuur. Perfect om je spullen comfortabel te vervoeren. Laat de tas bedrukken met een full-color logo om je bedrijf tot leven te laten komen. Zo krijg je een promotie artikel dat zeker de aandacht zal trekken.
Eigenschappen
- Canvas boodschappentas met lange hengsels en trekkoord
- Personalisatie met full-color bedrijfslogo mogelijk
- Gewicht van 220 g/m2
- Groot bedrukbaar oppervlak
Waarom voor dit product kiezen?
- Veelzijdigheid en draaggemak dankzij de hengsels en het trekkoord.
- Full-color personalisatie om de zichtbaarheid van je campagne te verbeteren.
Kenmerken
| Productcode: | 30943 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 132 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 40 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.052 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Rugzakjes bedrukken van non-woven 80g/m2 Basic
Prijs vanaf: € 0,40
-
190T polyester bedrukte rugzakjes met trekkoord Urban
Prijs vanaf: € 0,51
-
Rugzakje bedrukken van katoen 100 g/m2 Eco Trend
Prijs vanaf: € 0,97
-
Goedkope non-woven rugzakjes bedrukken 80 gr/m2 Downtown
Prijs vanaf: € 0,32
-
Fairtrade 140g/m2 katoenen 2-in-1 tas en rugzak met trekkoord
Prijs vanaf: € 1,49
-
Katoenen trekkoordrugzak bedrukken 100 g/m² Eco
Prijs vanaf: € 0,71