Opvouwbare rugzakken met ripstop en voorvak Basic Fold
Code: 32224
Laat deze opvouwbare rugzakken bedrukken met een bedrijfslogo en ze veranderen in ideale promotie artikelen voor winkels, beurzen en evenementen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de tas)

- 2 Kleuren (Op de tas)

- 3 Kleuren (Op de tas)

- 4 Kleuren (Op de tas)

- Full colour (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Compacte rugzak om je merk te versterken
Ontdek de veelzijdigheid van deze opvouwbare rugzak, gemaakt van duurzaam 210D ripstop polyester. Met een capaciteit van 8 liter is hij perfect voor onderweg. De rugzak vouwt stijlvol open en heeft een voorvak voor je essentiële spullen. Om hem te gebruiken als een budgetvriendelijk relatiegeschenk voor een breed publiek kun je de rugzak bedrukken met je bedrijfslogo.
Eigenschappen
- Opvouwbare rugzak van polyester 210D ripstop
- Handig voorvak
- Wordt uitgevouwen geleverd
- Capaciteit van 8 liter
Waarom voor dit product kiezen?
- Past in kleine ruimtes waardoor hij gemakkelijk is op te bergen.
- Een budgetvriendelijk optie voor een breed publiek.
Kenmerken
| Productcode: | 32224 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 29.5 x 41.5 x 11 cm |
| Gewicht: | 65 gr |
| Materiaal: | 210D Polyester |
| Capaciteit: | 8 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | April 2018 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 46 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.054 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.95 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Opvouwbare polyester sportrugzak met hoes MiniMax
Prijs vanaf: € 2,92
-
Bedrukte rugzakken van 600D polyester School Color
Prijs vanaf: € 2,90
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Rugzak personaliseren met voorvak en gevoerde handvatten Colors
Prijs vanaf: € 2,70
-
Duurzame rugzak van hoge kwaliteit 600D polyester Masterpiece
Prijs vanaf: € 5,79
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30