Rugzak met 3 vakken, RFID en 15" laptopvak
Code: 55787
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zeefdruktransfer (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je rugzak bij elke verplaatsing voor je merk spreken
Rugzak van 600D polyester met drie vakken en RFID-bescherming (radiofrequentie-identificatie) om ongeoorloofd uitlezen van kaarten te blokkeren. Het hoofdvak met rits heeft een gewatteerd vak voor een laptop tot 15" en nog een vak voor een tablet, zodat je elke dag overzicht houdt. Inclusief voorvak en een tweede vak met organisers in verschillende formaten voor accessoires. Verder heeft hij twee zijvakken, verstelbare gevoerde schouderbanden, een handgreep bovenaan en een achterband voor een trolley. Aanbevolen voor merkacties op beurzen, zakelijke reizen en gebruik op kantoor.
Eigenschappen
- Rugzak met 3 vakken en RFID-bescherming (radiofrequentie-identificatie)
- Gewatteerd vak voor 15" laptop en apart tabletvak
- Interne organiser, voorvak en twee extra zijvakken
- Verstelbare gevoerde schouderbanden, handgreep en achterband voor trolley
Kenmerken
| Productcode: | 55787 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 32 x 45 x 15.5 cm |
| Gewicht: | 410 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 53 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89