Rugzak van synthetisch leer voor laptop met rits 16''
Code: 56181
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een rugzak zodat je team jouw merk kan vertegenwoordigen
Rugzak van synthetisch leer en 600D polyester, gemaakt voor de dagelijkse praktijk binnen je bedrijf. Met een ruim hoofdvak met ritssluiting en gevoerde bovenzijde, plus een binnenvak met elastische fixatie voor een laptop tot 16''. Er zit een onzichtbaar voorvak in om spullen discreet op te bergen. De zes ankerpunten aan de zijkant en de verstelbanden helpen je het volume aan te passen aan de inhoud. Met trolleyband, gewatteerde rug en gewatteerde handgrepen is hij handig voor verplaatsingen, evenementen en zakelijke relatiegeschenken met logo.
Eigenschappen
- Laptoprugzak 16'' met elastisch binnenvak
- Onzichtbaar buitenvak voor discrete toegang
- Verstelbanden aan de zijkant en zes ankerpunten
- Trolleyband, gewatteerde rug en gewatteerde handgrepen
Kenmerken
| Productcode: | 56181 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 33 x 45 x 15 cm |
| Gewicht: | 490 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 50 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.094 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64