Polyester rugzak met rolsluiting voor 15 inch laptop
Code: 43872
Rugzak van 600D polyester met rolsluiting voor laptops, gevoerde riemen en rugleuning, versterkte onderkant, voorvak, ideaal voor gebruik in de stad.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
15 inch rolltop laptoprugzak van 600D polyester met gewatteerde achterkant en versterkte bodem. Afsluitbaar voorvak met rits. 210D voering.
Kenmerken
| Productcode: | 43872 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 32 x 13 x 61 cm |
| Gewicht: | 500 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 45 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.085 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64