Rugzakken van 600D polyester voor 15,6'' laptop Business Casual
Code: 36925
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Borduren (Voorkant)
- Full colour (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een laptoprugzak met meerdere vakken
Verras klanten en medewerkers met deze polyester laptoprugzak van 15,6'' die stijl en comfort combineert. De tas heeft een ruim hoofdvak met rits, zodat je je laptop, documenten en grotere spullen eenvoudig op kunt bergen. Het voorvak houdt je mobiel en accessoires georganiseerd en altijd binnen handbereik. Ook voor een waterfles is plek dankzij de praktische zijvakken van meshstof. De verstelbare schouderbanden en het handvat aan de bovenzijde vergroten het draaggemak. Laat deze stijlvolle en professionele rugzak bedrukken om je merk te promoten. De capaciteit is 18 liter.
Eigenschappen
- 600D polyester rugzak voor 15,6'' laptop
- Meerdere compartimenten voor betere organisatie
- Eenvoudige maar formele uitstraling
Waarom voor dit product kiezen?
- Een laptoprugzak voor dagelijks gebruik door professionals.
- De rugzak is uitgerust met veel vakken voor optimale organisatie.
Kenmerken
| Productcode: | 36925 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 32 x 43 x 14 cm |
| Gewicht: | 340 gr |
| Materiaal: | 300D polyester |
| Capaciteit: | 18 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | September 2019 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 35 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 43 x 53 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.112 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 35 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64