Laptoprugzak van RPET met ripstop afwerking 15,6 Inch
Code: 45585
Een duurzame rugzak. Ideaal voor diegenen die comfort zoeken zonder hun milieutoewijding op te geven.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Borduren (Voorkant)
- Digitale full colour transferdruk (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Navigeer je dag met gemak met onze met ripstop afgewerkte 600D rPET rugzak. De rugzak heeft een speciaal achtervak voor een 15,6 inch laptop en een ruim middenvak. Het stevige handvat aan de bovenkant biedt handige draagopties.
Kenmerken
| Productcode: | 45585 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 48 x 15 cm |
| Gewicht: | 424 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Capaciteit: | 23 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 4 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 52 x 51.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.11 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64