Stijlvolle 15,6'' gevoerde laptoprugzak bedrukken GreyLine
Code: 32192
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Gewatteerde rugzak voor de laptop van je team
Deze 15,6'' laptoprugzak van 600D polyester met hoge dichtheid is een budgetvriendelijke en moderne keuze. Hij is ontworpen voor dagelijks gebruik naar het werk. Het hoofdvak is volledig gevoerd en heeft een scheiding die je laptop uitstekend beschermt. Daarnaast heeft de tas twee handige voorvakken om al je accessoires bij de hand te houden. De gewatteerde achterkant en schouderbanden zorgen voor optimaal draagcomfort. Laat deze 10 liter rugzak bedrukken met je logo op een groot oppervlak, bijvoorbeeld met een full-color ontwerp. Zo blijft jouw merk altijd top of mind!
Eigenschappen
- Polyester rugzak voor 15,6'' laptop
- Gewatteerde binnenkant voor extra bescherming
- Gewatteerde schouderbanden
Waarom voor dit product kiezen?
- Aan de binnenkant is de laptop beschermd tegen stoten.
- De full-color markering zorgt voor een betere integratie met je bedrijfsimago.
Kenmerken
| Productcode: | 32192 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 29.5 x 39 x 10 cm |
| Gewicht: | 434 gr |
| Materiaal: | 600D Polyester |
| Capaciteit: | 10 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | April 2018 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 46 x 46 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.076 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64