Casual laptop rugzakken Branve® Continental 15,6''
Code: 37548
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Lasergravering (Op de voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
MOTION BACKPACK is een rugzak met een eerbiedig en uniek ontwerp in 600D en hoogwaardig kunstleer. De rugzak heeft verschillende vakken, vakken aan de binnenkant en twee gewatteerde vakken die speciaal zijn ontworpen om een een tablet van 10.5'' tot een laptop van 15.6'' te beschermen. De riemen en gewatteerde achterkant accentueren het comfort van deze rugzak. De trolleyband is een ander kenmerk dat de praktische kant van deze rugzak benadrukt en het transport vergemakkelijkt. Het voorvak met klep en de zijvakken zijn ook uniek in hun ontwerp, van de asymmetrie van het voorvak tot het discrete vak aan de zijkant waarin je een fles water kunt bewaren. De rugzak wordt geleverd in een non-woven tas.
Kenmerken
| Productcode: | 37548 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 41 x 33 x 15 cm |
| Gewicht: | 891 gr |
| Materiaal: | Kunstleer |
| Capaciteit: | 18 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2020 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een non-woven tas. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 64 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.096 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 4 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64