Mechanisch vulpotlood van hoogwaardig staal Parker Jotter
Code: 37883
Best seller
Laat deze elgante en mooie Parker potlood graveren met logo als luxe relatiegeschenk. Hij wordt geleverd in een elegante doos als finishing touch! Incl. gum onder drukknop.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- 1 Kleur (Digitale druk)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Hét Parker icoon. Jotter, de bewuste keuze van actieve schrijvers die hun pen geen moment kunnen missen. Geleverd met één potloodvulling (0,5 mm nib) in Parker geschenkverpakking. Voorzien van gum onder drukknop. Exclusief ontwerp.
Kenmerken
| Productcode: | 37883 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 12.9 x Ø 0.97 cm |
| Gewicht: | 14 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Land van fabricage: | Frankrijk |
| Merk: | Parker |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2020 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 28 x 19 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.018 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Pen met bedrukking van Parker met blauwe inkt – Parker Jotter Inox
Prijs vanaf: € 10,35
-
Elegante rollerpen van Parker met zwarte inkt – Parker Vector
Prijs vanaf: € 10,02
-
Roestvrijstalen balpen met zwarte inkt – Parker Jotter
Prijs vanaf: € 10,35
-
Premium pen met houder van gerecycled roestvrij staal – Parker Jotter
Prijs vanaf: € 7,51
-
Pen met chromen afwerking – Parker Jotter XL
Prijs vanaf: € 16,61
-
Professionele rollerbalpen met logo en zwarte inkt – Parker IM Elegant
Prijs vanaf: € 36,34