Stalen balpen met ingebouwde mini toolset, blauwe inkt
Code: 42943
Best seller
Originele pen met ingebouwde multitools met logo voor reclame. Een zeer compleet geschenk dat zal verrassen aan wie u het ook cadeau geeft.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pen met waterpas van roestvrij staal met liniaal, stylus, kruiskop- en platkopschroevendraaier en LED. 3 AG-batterijen inbegrepen. Blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 42943 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 1.6 x 16 cm |
| Gewicht: | 63 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 23.5 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Metalen pennen met rubber en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,37
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope aluminium pen met rubberen afwerking en zwarte inkt Glober
Prijs vanaf: € 0,28
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo
Prijs vanaf: € 0,46