Prijs berekenen:
De klassieke pen, maar dan in een ecologisch jasje. Hij zit namelijk in een papieren body, waardoor je deze pennen prima als duurzame relatie geschenken kunt weggeven.
- 1 Kleur (Enkelzijdig)
- 2 Kleuren (Enkelzijdig)
- 3 Kleuren (Enkelzijdig)
- 4 Kleuren (Enkelzijdig)
- 1 Kleur (Rondom geprint)
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
JOUW OFFERTE
Prijs vanaf: 0.13 €
Kies de druktechniek en bereken direct de prijs van het product met jouw logo of afbeelding.

Omschrijving:
Balpen met papieren houder en drukmechanisme. De gekleurde delen zijn gemaakt van 40% koffieschillen/ 60% ABS. Blauwe inkt.
Kenmerken
Productcode: | 37160 |
Minimale bestelling: | 50 stuks |
Maat: | Ø0,95 x 14 cm |
Gewicht: | 6 gr |
Materiaal: | Koffieschil, ABS Plastic |
Land van fabricage: | China |
Intrastat code: | 9608 10 92 |
Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
In onze collectie vanaf : | Februari 2020 |
Land van verzending : | Polen |
Verpakking
Tussenverpakking:: | 50 stuks |
Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 31 x 18 cm |
Inhoud van de buitenste doos: | 0,024 m³ |
Gewicht van de buitenste doos: | 6,25 kg |
Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je vindt het in
Beschikbare druklocaties

Opdruk: Digitale druk
Maat: 5x70 mm
Kleuren: Full colour
Vectorial logo : Nee
Levertijd: 12-16 werkdagen

Opdruk: Tampondruk
Maat: 7x70 mm
Maximale drukkleuren: 4
Vectorial logo : Ja
Levertijd: 8-11 werkdagen

Opdruk: Digitale druk
Maat: 5x70 mm
Kleuren: Full colour
Vectorial logo : Nee
Levertijd: 12-16 werkdagen

Opdruk: Tampondruk
Maat: 7x70 mm
Maximale drukkleuren: 4
Vectorial logo : Ja
Levertijd: 8-11 werkdagen

Opdruk: Zeefdruk rondom
Maat: 24x45 mm
Maximale drukkleuren: 1
Vectorial logo : Ja
Levertijd: 8-11 werkdagen
Informatie over druktechnieken
Tampondruk:
Tampondruk, wat is het? Jouw logo wordt bedrukt op het gewenste artikel doormiddel van een siliconen drukkussen (de tampon). Om dit te prepareren wordt het ontwerp belicht op een metalen plaat (Dit wordt de cliché genoemd) waardoor het ontwerp zichtbaar wordt, hierna wordt er een rakel met inkt overheen geplaatst wat het cliché vult met inkt. De tampon zal vervolgens geperst worden op het cliché om de inkt op te nemen. Voilà, klaar om te drukken op het gewenste promotieartikel of relatiegeschenk! Deze drukmethode is vrijwel op elke ondergrond en vorm te bedrukken door de elasticiteit van het drukkussen en geeft een goede definitie! Voor deze drukmethode is er een vector afbeelding nodig en is het maximale aantal Pantone-kleuren tot 4 gelimiteerd om het beste resultaat te krijgen.
Digitale print:
Digitale print is een printmethode die volledig digitaal werkt, denk aan de printer thuis, maar dan op industriële grootte. Op een speciale UV-digitale printer wordt de opdruk direct op het artikel gedrukt. Alles wordt in full colour geprint (CMYK) maar garandeert geen Pantone kleur. Een erg goede methode voor designs met verschillende kleuren en kleur degradaties. Digitaal printen wordt het meest gebruikt voor het printen op vlakke oppervlakken, aangezien de afstand van de printkop tot het item vast is. Digitale print zorgt voor een fotokwaliteit print in volle kleur.
Circulaire zeefdruk:
Zeefdruk 360 of “circulaire zeefdruk”, Hoe werkt het? In principe precies hetzelfde als de normale zeefdruk methode maar het cillinder item draait wat resulteert in een cirkel bedrukking. Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk 360 geeft de mogelijkheid bredere oppervlaktes te bedrukken, een budgetvriendelijke optie, gebruikt voor cilindervormige relatiegeschenken zoals flessen.
Kleur | Actuele voorraad | Volgende beschikbaarheid | |
---|---|---|---|
Bruin | Niet op voorraad | 09-09-2022 / 5.583 stuks |
* De data zijn schattingen en kunnen wijzigingen.