Duurzame pen van tarweriet met bamboe clip
Code: 39418
Ecologische reclame balpen met drukknopmechanisme met houder van tarwegriet en clip van bamboe. De inkt is blauw.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
395
-
790
-
1975
-
3950
-
7900
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze bedrukte balpen met drukknopmechanisme is ecologisch. De houder is van tarwegriet en de clip van bamboe. De productie van deze pen zorgt voor minder uitstoot van verontreinigende stoffen en bevordert het gebruik van natuurlijke grondstoffen. De clip heeft een breed oppervlak om te bedrukken. De inkt is blauw. Tarwestro logo op het bovenste deel van de pen.
Kenmerken
| Productcode: | 39418 |
| Minimale afname: | 395 stuks |
| Maat: | ø1 x 14 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | Bamboe / Tarweriet / Polypropyleen (PP) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geen individuele verpakking |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 50000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 20 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23