PLA-papier eco pen met logo en blauwe inkt
Code: 37159
Deze eco pennen bedrukt is door de papier body een milieuvriendelijke keuze. Laat hem bedrukken met logo voor een persoonlijke touch.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Digitale full colour bedrukking (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pen met drukknop en behuizing van gerecycled papier. Clip en punt gemaakt van 100% PLA maïszetmeel. Blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 37159 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | ø1 x 14 cm |
| Gewicht: | 7 gr |
| Materiaal: | Maïszetmeel (PLA) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2020 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 54000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 31 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.02 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23