Transparante reclame paraplu met logo Ø100 Blanc
Code: 32912
Een doorzichtige te bedrukken paraplu´s, gepersonaliseerde paraplu is populair als relatiegeschenk. Laat deze transparante, paraplu afdrukken met jouw logo voor promotie.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bovenzijde)

- 2 Kleuren (Bovenzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Transparante POE-paraplu met automatische opening.
Kenmerken
| Productcode: | 32912 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø100 x 81.5 cm |
| Gewicht: | 483 gr |
| Materiaal: | Elastomeer (POE) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6601 99 20 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 86 x 19.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.067 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 20.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
190T polyester paraplu met logo en houten handvat Ø104 Basic manual
Prijs vanaf: € 4,18
-
Automatische paraplu met logo van polyester 190T Ø105 Basic
Prijs vanaf: € 3,14
-
Voordelige paraplu in felle kleuren personaliseren Ø105 Essence
Prijs vanaf: € 2,88
-
Extra grote polyester paraplu als relatiegeschenk Ø130 Monsoon
Prijs vanaf: € 4,86
-
Gekleurde 190T polyester reclame paraplu Ø103 Blizzard
Prijs vanaf: € 5,83
-
Automatische paraplu met gekleurde binnenkant en 8 panelen Ø103
Prijs vanaf: € 4,85