Schrijfmap gemaakt van polyester met magneetsluiting A5 Grid
Code: 32493
Dit schrijfblok met logo is de Rolls-Royce onder de schrijfmappen. Het zijn moderne en hoogwaardige relatiegeschenken voor op congressen en evenementen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Lasergravering (Metalen plaat)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
A4-map van imitatielinnen en imitatieleer. Bevat een magneetsluiting, een blok van 20 gelinieerde pagina´s, pennenhouder (pen niet inbegrepen), smartphonezakje en beugels voor kabels of andere accessoires (niet inbegrepen).
Kenmerken
| Productcode: | 32493 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 23.3 x 31 x 1.8 cm |
| Gewicht: | 426 gr |
| Materiaal: | Imitatie linnen, Kunstleer |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 12 91 |
| Aantal pagina's: | 20 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 29 x 42 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.044 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.82 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
A4 schrijfmap met logo Workshop RPET
Prijs vanaf: € 12,87
-
Zakelijke kartonnen map met notities en pen EcoStyle
Prijs vanaf: € 2,42
-
lederen portefeuille met ritssluiting OfficeStyle
Prijs vanaf: € 11,75
-
Documententas bedrukken met rekenmachine, pen en notitieblok
Prijs vanaf: € 10,40
-
Elegante map van leer met notitieblok en A4-kaarthouders Uptown
Prijs vanaf: € 10,72
-
Polyester portfolio met opbergruimte en notitieblok Workday
Prijs vanaf: € 11,58