Opvouwbare kurken portfolio met 96 lijnvellen en A5-pen
Code: 43817
Elegante A5-documenthouder van natuurkurk, inclusief bijpassend notitieboekje en pen, ruimte voor kaarten, met elastische sluiting, milieuvriendelijk en gestileerd.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
A5 kurken portfolio. Navulbaar A5-notitieboek met harde kurken omslag. Ingebonden. 192 gelinieerde pagina's van gerecycled papier (96 vellen). Bijpassende pen en penhouder. 2 kaarthouders en één groot compartiment. Elastische sluitingsband.
Kenmerken
| Productcode: | 43817 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 18 x 3 x 23 cm |
| Gewicht: | 550 gr |
| Materiaal: | Kurk, papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 96 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 39 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
A4 schrijfmap met logo Workshop RPET
Prijs vanaf: € 12,87
-
Zakelijke kartonnen map met notities en pen EcoStyle
Prijs vanaf: € 2,42
-
lederen portefeuille met ritssluiting OfficeStyle
Prijs vanaf: € 11,75
-
Documententas bedrukken met rekenmachine, pen en notitieblok
Prijs vanaf: € 10,40
-
Elegante map van leer met notitieblok en A4-kaarthouders Uptown
Prijs vanaf: € 10,72
-
Polyester portfolio met opbergruimte en notitieblok Workday
Prijs vanaf: € 11,58