Portfolio met oplader, blok en plaatje om te personaliseren A4 Tech
Code: 33025
Als je je personeel een bedrukte schrijfmap met technologische accessoires wilt geven, is dit promotieartikel met draadloze oplader en powerbank een aanrader.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Achterkant)

- 2 Kleuren (Achterkant)

- 3 Kleuren (Achterkant)

- 4 Kleuren (Achterkant)

- Digitale full colour transfer (Achterkant)
- Lasergravering (Op het plaatje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
A4 schrijfmap met 4000 mAh PowerBank en diverse vakken, van linnen PU met sluiting. Met geïntegreerde micro USB/ type C kabel. Output: DC5V/1A. Inclusief 20 pagina's gelinieerd papier. Inclusief zwart aluminium plaatje, ideaal voor graveren van je logo.
Kenmerken
| Productcode: | 33025 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 23 x 31 x 2 cm |
| Gewicht: | 760 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| Aantal pagina's: | 10 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 27.5 x 25.5 x 33.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.023 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.38 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
A4 schrijfmap met logo Workshop RPET
Prijs vanaf: € 12,87
-
Zakelijke kartonnen map met notities en pen EcoStyle
Prijs vanaf: € 2,42
-
lederen portefeuille met ritssluiting OfficeStyle
Prijs vanaf: € 11,75
-
Documententas bedrukken met rekenmachine, pen en notitieblok
Prijs vanaf: € 10,40
-
Elegante map van leer met notitieblok en A4-kaarthouders Uptown
Prijs vanaf: € 10,72
-
Polyester portfolio met opbergruimte en notitieblok Workday
Prijs vanaf: € 11,58