Glazen mok bedrukken foto 300ml Frost Sublim
Code: 37068
Deze moderne glazen mok is perfect voor sublimatie. Deze mok met foto bedrukken is top voor promotie doeleinden. Hij kan tot 300 ml dragen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Sublimatie, full colour (Rondom, vaatwasmachinebestendig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Mok van matglas met een inhoud van 300 ml. De mok heeft een speciale coating voor sublimatieprint. De afwerking van de sublimatie print is doorzichtig aangezien de mok transparant is.
Kenmerken
| Productcode: | 37068 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø8 x 9.5 cm |
| Gewicht: | 371 gr |
| Materiaal: | Kristal |
| Capaciteit: | 300 ml |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Magnetronbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 37 99 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2020 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 920 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 37.5 x 24.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Witte sublimatie mokken voor full colour bedrukking 350ml Sublim
Prijs vanaf: € 1,46
-
Vintage emaille mok met logo in sublimatie Trendy Sublim 350ml
Prijs vanaf: € 3,84
-
Kleine mok om in full colour te bedrukken 200ml Sublim Mini
Prijs vanaf: € 1,65
-
Magische mok bedrukken met afbeelding 300ml Magic
Prijs vanaf: € 2,95
-
Mok met foto bedrukken inc lepel van 300ml Sublimcon
Prijs vanaf: € 2,91
-
Vintage design keramische sublimatie mokken 240ml Vintage Sublim
Prijs vanaf: € 2,50