Zwarte mok bedrukken van keramiek 340ml Colormixt Black
Code: 38789
Wil je mooie, bedrukte mokken bestellen? Dit model mok laten bedrukken heeft een matte buitenkant en een gekleurde binnenkant. Hij heeft een inhoud 340 ml.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant, vaatwasbestendig)

- 2 Kleuren (Aan een kant, vaatwasbestendig)

- 3 Kleuren (Aan een kant, vaatwasbestendig)

- 4 Kleuren (Aan een kant, vaatwasbestendig)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant, vaatwasbestendig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Keramieke mok met een matte buitenkant en gekleurde binnenkant. Vaatwasmachinebestendig volgens EN12875-1 (minimaal 125 wasbeurten) voor alle decoratiemethoden. Inhoud 340 ml. Geleverd in een witte geschenkverpakking.
Kenmerken
| Productcode: | 38789 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 8.4 x Ø 8.8 cm |
| Gewicht: | 310 gr |
| Materiaal: | Keramiek |
| Capaciteit: | 340 ml |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Magnetronbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6912 00 25 |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2021 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 25 x 40 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope witte mokken laten bedrukken 300ml Basic Plus
Prijs vanaf: € 1,60
-
RVS mok bedrukken met karabijnhaak in kleur 220ml Metalhook
Prijs vanaf: € 2,39
-
Gekleurde plastic mokken personaliseren van 300 ml Essential
Prijs vanaf: € 0,75
-
Goedkope keramische bedrukte mok 300ml Basic Colors
Prijs vanaf: € 2,08
-
Keramische mok bedrukken met tekst 330ml Basic Colorful
Prijs vanaf: € 1,68
-
Goedkope witte keramische mokken met logo 330ml Basic Economy
Prijs vanaf: € 1,31