Rechthoekig keukenplankje van acaciahout met handvat Bread
Code: 41947
Deze keukensnijplanken worden steeds populairder als promotionele weggevertjes door de opkomst van kookprogramma's op tv.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Rechthoekige keukentafel gemaakt van acaciahout, met jute koord.
Kenmerken
| Productcode: | 41947 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 40.5 x 13.5 x 1 cm |
| Gewicht: | 408 gr |
| Materiaal: | Acacia nilotica hout |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4419 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geen individuele verpakking |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 30 x 15 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bamboe keukenplank met gestanst gat in de hoek
Prijs vanaf: € 1,38
-
Rechthoekige bamboeplank voor kaas, vleeswaren en patés Parmesano
Prijs vanaf: € 2,82
-
Kleine snijplank met gat om cadeau te geven aan klanten Small
Prijs vanaf: € 1,60
-
Acaciahouten serveerplank met handvat en PU-koord
Prijs vanaf: € 2,90
-
Bamboe keukenplank met gestanst gat in de hoek
Prijs vanaf: € 1,38
-
Klein formaat snijpnaken bedrukken voor kokbedrijven Chef
Prijs vanaf: € 1,94